English
Aktuality
ZEO trade

MÁTE DOTAZ / POPTÁVKU

ZEO trade
partner projektu
Ovoce do škol

distribuční sklad:
ZEO trade s.r.o.
Radčice 62
389 01 Vodňany

email: info@zeotrade.cz
tel: 420 383 313 311
fax: 420 383 385 100
created by colis/šefránek TOPlist
Zákaznická zóna

Projekt - Ovoce do škol

Naše firma Zeo trade, s.r.o. se stala dle rozhodnutí SZIF schváleným dodavatelem v rámci projektu „Ovoce do škol“, jehož cílem je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, hlavně u dětí. Projekt „Ovoce do škol“ je hrazen z prostředků Evropské unie (73%) a České republiky (27%). Žáci 1.-5. tříd základních škol od nás dostávají zeleninu zcela zdarma. Během celého školního roku ochutnají každý týden jablka, hrušky, pomeranče, mandarinky, broskve, nektarinky, kiwi, švestky, blumy, nashi, rajčata, 100% ovocné šťávy (dodavatel Zemcheba Chelčice). Podíl ovocných a zeleninových šťáv může činit nejvýše 25% celkového počtu produktů dodaných do každé školy. Každé balení ovocné a  zeleninové šťávy a každé balení čerstvého ovoce a zeleniny je označeno nápisem „Ovoce do škol“.Našimi distributory se staly firmy KLAS SPOL, s.r.o. Prachatice a VO-Z ZDENĚK CIMBURA, s.r.o. Písek, které můžete znát ze zásobování třeba právě Vaší školní jídelny.
Máte-li zájem se spolu s námi zúčastnit projektu „Ovoce do škol“, můžete s námi uzavřít smlouvu o dodávání dotovaných produktů do škol.
Více informací o celém projektu „Ovoce do škol“ naleznete na stránkách SZIF www.szif.cz

Podpora je poskytována
na tyto produkty

- čerstvé ovoce a zelenina, popřípadě balené čerstvé ovoce a zeleninu pokud neobsahují přidaný cukr, sůl, tuky a sladidla
- balené ovocné a zeleninové šťávy, pokud neobsahují přidaný cukr, sůl, tuky a sladidla.